ANASAYFA   www.E-Otobüs.com


Otobüs Kiralama Hizmeti

E-Otobüs Kiralama Hizmetleri

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

E-otobüs Şoförlü Araç Kiralama Servisi sayesinde yol ve sürüş stresi olmadan, kendi aracınızın huzur ve güvencesi ile seyahat edebilirsiniz. Tecrübeli Sixt şoförlerimiz sizi arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırır. Detayları bize bırakın !
E-otobüs Şoförlü Araç Kiralama servisi ile Havalimanı - Otel veya Havaalanı

Aracı kendiniz kullanmaktansa, arkanıza yaslanıp rahat bir şekilde havaalanına gitmek isterseniz, E-otobüs şoförlü servis size 1. sınıf hizmet sunar.

Havaalanından çıkışınızda, şoförlerimiz sizi kapıda karşılar ve gitmek istediğiniz yere zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Transfer servisi tüm misafir ve müşterileriniz için de kullanabilirsiniz.

 E-otobüs Şoförlü Araç Kiralama servisi yarım günlük araç ihtiyaçlarınız için
Uçağınızı kaçırdınız – Ankara’da randevunuz var ve zamanınız az

Arkanıza yaslanın ve özel işlerinizi halledin. Bu sırada tecrübeli şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürür. Kapınızdan alır, kapınıza bırakırız.

E-otobüs Şoförlü Araç Kiralama Şehir Servisi sayesinde önemli şeylere vaktiniz kalır.


Sizi otelinizden / büronuzdan alarak randevularınıza huzurlu bir şekilde götürürüz.

K işilerin yada organizasyonların taşımacılıkla ilgili ihtiyaçlarına her yönüye cevap verebilen bir şirkettir.

Ekibimiz bu güne kadar başarılı sonuçların ve müşteri memnuniyetinin getirdiği bir tecrübeyle, profesyonelliğe adanmış bir çalışma anlayışı ve daima en az risk ve sıfır hatayla eksiksiz başarıyı hedeflemiştir.

E-otobüs taşımacılık yönetiminde bağımsız uzman anlayışıyla taşımacılığın herhangi bir alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır:

 • Sürücülü(Şöförlü) Araç Kiralamak istiyorsanız, Doğru adrestesiniz!!!
 • Sürücülü(Şöförlü) Limuzin kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Mercedes S-Class araç kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Mercedes E-Class araç kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Lüks Binek sınıfı araç kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Binek sınıfı araç kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Lüks Minibüs kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Minibüs kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Midibüs kiralama
 • Sürücülü(Şöförlü) Otobüs kiralama

Ayrıca firmamız Organizasyonlar ve kongreler için taşımacılık yönetimi hizmetide vermektedir. Referanslarımızı mutlaka inceleyiniz.

Bireysel ve Şirketler için  kurumsal çözümler.

Kurumların içerisinde, özellikle araç tahsisi, araçların bakımı vs. ihtiyaç halinde şoför bulmak, hep sorun olmaktadır. Özellikle, dış işlemleri çok olan şirketlerin ihtiyaçları, idari amirlere ve asistanlara sürekli olarak sorun şeklinde yansımaktadır. Bu sorunlar genelde iş aksaklığına ve çözümsüzlüğe yol açmaktadır. Personeliniz şehir içi seyahatlerini yaparken kaliteli hizmet alarak gideceği yere bakımlı ve mutlu bir şekilde varması iş verimliliği açısından önem taşımaktadır. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında ve alıştığınız kalitede yapılması bizim birinci önceliğimizdir. Bu sebeple, şirketimizin profesyonel olarak hizmet verdiği kuruluşlar arasına sizi de bekliyoruz.

E-otobüs Shuttle

 • Tüm şoförlerimizi; profesyonel eğitim almış, İstanbul'u bilen, sağlık testinden geçirilmiş kişiler arasından seçmekteyiz.
 • Sizin temizliğe önem verdiğinizi biliyoruz. Özel spreyler ile koltukları dezenfekte ediyoruz. Hem temiz, hem de hastalıklara karşı sizi koruyoruz.
 • Sessiz vakit geçirmek isterseniz günlük gazeteler ve dergileriniz hazır.
 • Şoförlerimiz, trafik kurallarına %100 dikkat etmektedir. Şoförlerimzin, sizin rahatınız ve güvenliğiniz için uymaları gereken tam 73 kuralları vardır.
 • Araçlarımızın her gün motor, mekanik ve elektrik aksamı kontrol edilmektedir.

"Size daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz..."

 

Anasayfa - Araçlarımız - Hakkımızda - Fiyat Listesi - İletişim

Tüm Hakları www.e-otobüs.com
'a aittir. © 2008

internetsenin.com